آموزش World Of Warcraft

آموزش World Of Warcraft

World of warcraft Training

Our Site is The Best in This Field

جدیدترین آموزشها

انتخاب نوع دسته آموزشها

آموزش اونت Hallow’s End

 

آموزش اونت Hallow’s End

كاري كه اول از همه بايد بكنيد،تشكيل يك گروه 4 نفره است، دقت كنيد كه Raid اي كه مي خواهيم برويم يك Raid آسان است و 2 نفره با يك Healer و Tank هم مي توانيد اين كار را انجام دهيد، اما بعدا مي گم كه چرا 5 نفر لازم است.

اسم مكاني كه مي خواهيم برويم Scarlet Monastery است كه در شمال شرق Undercity قرار دارد، براي Alliance هم همين مكان است.

وقتي وارد قلعه شديد،سريعا راه خود را به Raid پيدا كنيد و به داخل بپريد. اين را به اين خاطر ميگم كه اين مكان معمولا شلوغ مي شود و آليانس و هورد در اين مكان با يكديگر مي جنگند.

وارد Raid شويد و موب ها را كه لول 31 هستند و به راحتي با يك ضربه مي ميرند را در راه پاكسازي بكنيد تا به معبد برسيد.ديگر لازم نيست وارد معبد شويد در سمت چپ يك كدو وجود دارد كه علامت Quest دارد.

دقت كنيد كه افراد Raid بدون اجازه Quest را انجام ندهند، هر كدام از افراد Raid مي توانند 2 يا 3 بار باس را ظاهر كنند، يكي از شما يك بار Quest را قبول كنيد و سپس Quest را در خاك جلوي كدو كامل كنيد، باس که اسمش Headless Horseman هست در جلوي معبد ظاهر خواهد شد.

 

https://wikiwow.ir/dl/2021/10/60597-swift-flying-broom.jpg

 

شكست دادن Headless Horseman كار آساني است، پس از شكست دادن باس به دنبال آيتم هاي Swift Flying Broom و The Horseman’s Reins باشيد.

وقتي اين آيتم ها را ديديد سريعا Need را بزنيد، آيتم اول Magic Broom (جاروي پرنده) و آيتم دوم The Horseman’s Reins  (مونت اصلي) است .

 

سرور wowzone بهترین سرور world of warcraft ایران . همین حالا بازی خود را در کنار پلیرهای حرفه ای ایرانی آغاز کنید​

مطالب زیر را هم ببینید

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها