آموزش World Of Warcraft

آموزش World Of Warcraft

World of warcraft Training

Our Site is The Best in This Field

جدیدترین آموزشها

انتخاب نوع دسته آموزشها

Armor و Armor Penetration چیست ؟

 

مبحثی که میخوام در موردش توضیح بدم ،*مربوط میشه به 2 فاکتور Armor و Armor Penetration که از پیش نیاز های آموزش کلاس های :* Warrior , Rogue , Hunter , Paladin , Druid Feral و DK هستش !

Armor :

Armor چیست و چه میکند ؟!
فاکتوریست که هیرو ما را در مقابل حملاتی از نوع فیزیکال Physical ، محافظت میکند و باعث میشود که در مقابل این فاکتور ها کمتر Damage بخوریم !
شاید سوال براتون پیش بیاد که بگید چه اتک هایی از نوع Physical دمیج هستند و توسط چه کلاسی هایی زده میشوند !
در وحله اول تمامی اتک های سفید که به وسیله اتو اتک های Weapon زده میشوند از نوع فیزیکال هستند و کلاس های :* Warrior و Rogue و Hunter و Druid Feral عمده حملاتی که میدهند شامل این نوع اتک میشود ، درمورد کلاس های DK و Shaman Enh و Paladin ، دمیج های فیزیکال شامل قسمت کمتری میشود !
مثلا کلاس DK مقداری از حملات شامل حملات اسپلی میشود که از نوع عنصر های جادویی { Magic Schools } که Frost و Shadow هست و مقداری از اتک ها شامل اتک های فیزیکال میشود !
درمورد کلاس Shaman Enh شامل عمده اتک های از نوع عنصر Natural و Fire میشود و بخش کمتری شامل فیزیکال میشود !
کلاس Paladin هم که فقط اتو اتک های یا همون اتک های سفید Weapon از نوع فیزیکال هستند و عمده اتک های این کلاس از نوع عنصر Holy به شمار میرود !

فاکتور Armor را میتوان از طریق پوشیدن یا همان Equip کردن آیتم ها افزایش داد . مثل : Head , Leg , Chest و حتی Finger و Trinket !
و لازم به ذکر هستش که آیتم های Plate بیشترین مقدار Armor مخصوصا آیتم هایی که برای تانک های هستش { آیتم هایی که Defense میدهند }
مقدار دمیج فیزیکالی که فاکتور Armor کاهش میدهد ،* مانند فاکتور Resistance روند تصاعدی دارد !
و این نکته رو هم فراموش نکنید که فاکتور Armor ما را در مقابل Spell ها و اتک های از نوع عنصر های جادویی محافظت نخواهد کرد !

Armor Penetration :

فاکتوریست که مقدار Armor را برای اتک های فزیکال شما در تارگت نادیده میگیرد که در نتیجه اتک های فیزیکال شما دمیج بیشتری خواهد داد و بیشترین تاثیر را برای کلاس های Warrior و Rogue و Hunter و Druid Feral دارد که عمده اتک ها و حملاتشان از نوع فیزیکال هستش و تاثیر کمتری برای کلاس های DK و Shaman Enh و به ویژه کلاس پالادین که کمترین تاثیر را از این فاکتور دارد !
به طور کلی هر 14 Armor Penetration Rating مقدار 1٪ از Armor تارگت را برای شما نادیده میگیرد و در نهایت 1400 Armor Penetration Rating مقدار 100٪ از Armor تارگت را برای شما نادیده میگیرد !
دقت کنید که Armor Penetration بیشتر از 100٪ که بشود 1400 Armor Penetration ،* هیچ تاثر اضافی نخواهد داشت !
و اینکه Hard Cap و Soft Cap یا همان حداکثر میزان و حداقل میزان ،این فاکتور برای هر کلاس متفاوت میباشد که در آموزش مخصوص هر کلاس توضیح داده خواهد شد !

این فاکتور را میتوان از طریق گرفتن آیتم ها ، سوکت ها ، انچنت ها و حتی Elixir و فود ها افزایش داد !

امیدوارم که توضیحات فوق مفید واقع شده باشد و مقدار ابهاماتی در رابطه با این فاکتور را برای دوستان روشن ساخته باشد !

سرور wowzone بهترین سرور world of warcraft ایران . همین حالا بازی خود را در کنار پلیرهای حرفه ای ایرانی آغاز کنید​

مطالب زیر را هم ببینید

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها