آموزش World Of Warcraft

آموزش World Of Warcraft

World of warcraft Training

Our Site is The Best in This Field

جدیدترین آموزشها

انتخاب نوع دسته آموزشها

تاکتیک باس Hodir در حالت 10 نفر – نرمال و هارد مد

تاکتیک باس Hodir در حالت 10 نفر – نرمال و هارد مد

 

تاکتیک باس Hodir در حالت 10 نفر – نرمال و هارد مد

حالت نرمال مد و هارد مد این باس به یک تایم و زمان سه دقیقه ای بستگی داره که باعث میشه اگه توی این تایم باس رو بزنید هارد مد میشه و اگه موفق نشید حالت نرمال مد میشه ، پس تاکتیک خاصی بین نرمال و هارد مد این باس نیست.

 • این باس دارای چهار Abilitie است که :
 1. Biting Cold : زمانی که باس رو استارت میکنید در سمت راست مانیتور شما و در زیر مینی مپ (نقشه) دیبافی شبیه به یخ نمایان میشود که با ثابت ماندن هر پلیر در یک جا (هر ثانیه) تعداد استک این دیباف بالا می رود ، برای اینکه استکهای این دیباف برداشته شود ، پلیر ها بعد از گرفتن هر استک باید کمی جابه جا شوند که باعث بشه استک برداشته شود.
 2. Flash Freeze : گوی های یخی بزرگی به زمین برخورد میکند که بعد از 2 ثانیه تبدیل به برف میشه و بازیکنها باید سریعا خودشون رو به اون برف برسونند و بر روی اون قرار بگیرند در غیر این صورت بازیکنی که روی این برف نیست ، منجمد خواهد شد.
 3. Freeze : باس دمیج Frost به بازیکنهای نزدیک خودش میزنه و اونها رو تا 10 ثانیه بی حرکت می کنه.
 4. Frozen Blows : زمانی که Flash Freeze به زمین برخورد میکنه که توضیحاتش در بالا گفته شده ، بعد از اینکه بازیکنها از روی اون برف میان پایین یا همون Flash Freeze تمام میشه بعد از این ، Frozen Blows زده میشه که باعث میشه کل بازیکنها دمیج سنگینی بخورند و هیلرها موظفند که Heal راید رو نگه دارند.

 

وقتی که باس میخواید استارت کنید چهار npc در fight وجود داره که در یخ زندانی شدند ،که هر کدام از این npc ها یه کاری رو انجام میدن که شامل :

 • Druid
  1. Wrath : هر چند ثانیه یک بار به باس دمیج میزنه.
  2. Starlight : از بالای fight (آسمان) یه نوری به سمت زمین زده میشه ، زمانی که بازیکنها درون اون قرار بگیرند 50 درصد اسپید و سرعت Attack و cast شون بیشتر میشه.

   

 • Shaman

  1. Lava Burst :اسپلی شبیه به گدازه مذاب رو به سمت باس پرتاب می کنه که 523 دمیج میزنه.
  2. Storm Power : یکی از بازیکنها رو با دیبافی به شکل رعد و برق شارژ میکنه و بقیه بازیکنها باید به این بازیکن نزدیک شوند چون با نزدیک شدن به این بازیکن 135% Critical strike دریافت میکنند و حداکثر بازیکن هایی که میتونند این Critical strike رو دریافت کنند هم 5 نفر است.
 • Mage

  1. Fireball : اسپلی شبیه به یک توپ آتشین پرتاب می کنه به سمت باس که باعث 439 Fire damage و 188 Fire damage اضافی در 6 ثانیه بزنه.
  2. Conjure Toasty Fire : یه آتیش میکاره روی زمین ، بازیکنانی که در نزدیکی اون بمانند استک Biting Cold رو نمیگیرند.
  3. Singed : این اسپل Magic damage taken به مدت 25 ثانیه ، 2% افزایش میده.
  4. Melt Ice : این اسپل هم Fire damage equal to 10% of total health inflicted over 10 sec.
 • Priest

  1. Smite : به باس دیمیج میزنه از نوع Holy damage
  2. Great Heal : به بازیکنهای نزدیک خودش Heal میده.
  3. Dispel Magic : دیباف های روی سر بازیکنها که از نوع Magic هستند رو برمیداره.

تانک اصلی میره و باس رو تانت میکنه و dps ها هم شروع میکنند npc هایی که در یخ زندانی شدند رو آزاد میکنند و شروع میکنند به باس دمیج زدن.

در این زمان توسط باس Abilitie زده میشه که در بالا کامل توضیح دادیم و مطابق با همین توضیحات و دقت هر بازیکن برای جابه جا شدن در fight ، کم کم باس رو دمیج بدید تا باس بیوفته .

 

 

سرور wowzone بهترین سرور world of warcraft ایران . همین حالا بازی خود را در کنار پلیرهای حرفه ای ایرانی آغاز کنید​

مطالب زیر را هم ببینید

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها