آموزش World Of Warcraft

آموزش World Of Warcraft

World of warcraft Training

Our Site is The Best in This Field

جدیدترین آموزشها

انتخاب نوع دسته آموزشها

تاکتیک باس اول Lord Marrowgar – icc در حالت 25 نفر

 

تاکتیک باس اول Lord Marrowgar – icc در حالت 25 نفر

از آسون ترین باس های Icecrown Citadel هست، که اگه یک راید برای Icecrown Citadel آماده باشه، کشتن این باس خیلی راحت هست، و اما حالا نحوه مبارزه هر Role با این باس

 

Role ها کلا به Dps, Tank, Healer تقسیم میشوند:

  • Tanking:

یک تانک میتونه برای این باس کافی باشه، اما به شرطی که اون تانک آیتم های فوق العاده ای داشته باشه که میشه گفت Full PvE 6k+GS

نکته: توی این پست با فرض 2 تانک توضیح میدیم.

تانکها باید کنار هم باشند تا از Bone Slice کمتر Damage بگیرند، و کلید اصلی این باس برای تانکها، زمان بندی دقیق بین فاز Bone Storm و Bone Spike Graveyard هست، که از پایان Bone Storm تنها 10 ثانیه تا Bone Slice زمان دارید، که تانکها در این مدت باید دوباره به جای خودشون برگردند که میشه کنار همدیگه تا Damage کمتری تانکها از Bone Slice بخورند.

نکته: تانکها نباید خودشونو بین یه دیوار و Marrowgar قرار بدن چون وقتی باس Bone Storm میزنه، آتیش از دیوار بیرون نمیره و حتی اگه توی آتیش هم نباشند Damage می خورند.

 

 

  • DPS:

نکته: باس قابلیت ضربه خوردن بسار زیادی داره و همین قابلیت، کارو برای MDPS ها راحت تر می کنه.

  • Bonespike Graveyard: همه ی RDPS ها و MDPS هایی که نزدیک Bone Spike Graveyard هستند باید خیلی سریع به Bone Spike Graveyard ها حمله کنند و بازیکنی که روی اون هست رو نجات بدن، توی Retail گفته شده که میشه با Hand of Reckoning پالادین ها و دیگر قابلیت هایی مثل اون، Bone Spike Graveyard رو از بین برد.
  • Cold Flame: نوعی خط با آتیش تولید میکنه که از فاصله ی چند قدمی خودش شروع میشه و تا 8 یارد ادامه داره، برای MDPS ها 2 حالت وجود داره که از این اسپل Marrowgar فرار کنند:
  1. یا به طور کل در حال حرکت باشند و روی اونها نروند
  2. یا دقیقا زیر باس بایستند اما برای RDPS ها مشکلی نیست چون می تونند توی فاصله ی بیشتر از 8 یارد بایستند، اما Cold Flame در حالت معمولی، یعنی زمانی که توی Bone Storm نیست، فقط یک خط آتش کوچک درست میکنه ولی اگر در Bone Storm اسپل Cold Flame باشه از 4 جهت خط آتیش ایجاد میشه و MPDS ها نمیتونند زیره باس باشند، چون از اونجا شوروع میشه.
  • Bone Storm: باس هر 30 ثانیه Bone Storm می زنه و در هر صورت همه ی بازیکن ها از این اسپل Damage میخورند،  کسانی که نزدیک باشند بیشتر و کسانی که دورتر کمتر Damage میخورند

نکته: باس در Bone Storm هر سری 4 نفر رو به طور تصادفی انتخاب میکنه و به اونها هر 6 ثانیه حمله میکنه، تانکها باید نزدیک باشند تا بعد از چهارمین حمله Bone Slice رو بخورند.

 

 

  • Healers:

تنها نقش Healer ها گوش به زنگ بودن هست، اونها باید به کسانی که Bone Spike Graveyard دارن سریع Heal بدن و در حین Heal دادن به کل راید، از Cold Flame بیان بیرون، یا اگه Bone Storm روی اونهاست علاوه بر اینکه به سمته تانکها برن و خودشونو Heal بدن باز هم کل راید رو هم میبایست heal کنند.

 

سرور wowzone بهترین سرور world of warcraft ایران . همین حالا بازی خود را در کنار پلیرهای حرفه ای ایرانی آغاز کنید​

مطالب زیر را هم ببینید

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها