آموزش World Of Warcraft

آموزش World Of Warcraft

World of warcraft Training

Our Site is The Best in This Field

جدیدترین آموزشها

انتخاب نوع دسته آموزشها

به‌روزرسانی جدید منتشر شد

 

به‌روزرسانی جدید Shadowlands منتشر شد

استودیوی بلیزارد اینترتینمنت (Blizzard Entertainment) همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز تازه‌ترین به‌روزرسانی مربوط به بازی World of Warcraft: Shadowlands را در دسترس قرار داد که محتویات زیادی را در آن اعمال می‌کند.

بسیاری از بازی‌ بازان با بازی World of Warcraft آشنایی داشته و آن را برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی تجربه کرده‌اند. یکی از دلایل محبوبیت بازی تا این لحظه را باید تنوع خوب شخصیت‌ها و آیتم‌ها به حساب آورد.

البته این قضیه برای تیم سازنده کافی نبوده و آن‌ها هر چند وقت یک بار دست به عرضه‌ی به‌روزرسانی‌های و بسته‌های الحاقی مختلفی می‌زنند تا رضایت هواداران را بیش از پیش جلب کرده باشند. گفتنی است که بلیزارد اینترتینمنت و اکتیویژن (Activision) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار آن را به عهده داشته است.

یکی از برنامه‌های مهم تیم سازنده را باید بسته گسترش دهنده‌ی Shadowlands به حساب آورد. این بسته بخش تازه‌ای را به داستان بازی اضافه می‌کند که در واقع روایتی از دنیای پس از مرگ است. شکست خوردن در این بخش بسیار ساده است و باید حواستان را حسابی جمع کنید تا ماموریت‌ها یکی پس از دیگری طی شوند. صحنه‌های هیجان انگیز و دلهره‌آور بی شماری هم در جریان برخی از نبردها رخ می‌دهد که برای عده‌ی فراوانی بسیار جالب توجه خواهد بود. از رمز و رازهای گوناگون برای کشف هم نباید به سادگی عبور کرد.

ضمنا قدرت‌هایی در اختیارتان قرار می‌گیرد که به وسیله‌ی آن‌ها می‌توانید پیشروی بسیار بهتری داشته باشید. در قسمت شخصی‌سازی هم آیتم‌ها و امکانات بیشتری اضافه شده است و قادر خواهید بود تا بسیاری از مهارت‌هایتان را هم ارتفا دهید. بنابراین به نظر می‌رسد که دریافت این بسته الحاقی برای همه‌ی طرفداران بازی World of Warcraft الزامی خواهد بود.
سازندگان چندی پیش از انتشار به‌روزرسانی 9٫0٫5 برای بازی World of Warcraft: Shadowlands خبر داده بودند. حال این به‌روزرسانی در اختیار طرفداران قرار گرفته است.

در وهله‌ی اول، این به‌روزرسانی امتیازاتی به نام Valor Point را به بازی اضافه می‌کند. با جمع کردن این امتیازات قادر خواهید بود تا مهارت‌ها و توانایی‌های خود را ارتقا دهید. همچنین تغییراتی در میزان سلامتی شخصیت‌ها اعمال شده است و شاید مبارزه با دشمنان دشوارتر از گذشته شده باشد.

علاوه‌بر این‌ ها، برخی از باگ‌ها و نواقص نیز برطرف شده‌اند تا طرفداران با خیال راحت‌تری بتوانند آن را تجربه کنند. پس اگر از علاقه‌مندان به این عنوان هستید، این به‌روزرسانی را از دست ندهید.

بازی World of Warcraft: Shadowlands تنها بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. به محض انتشار اخبار بیشتر از این عنوان، تیم ما مثل همیشه آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهد رساند.

سرور wowzone بهترین سرور world of warcraft ایران . همین حالا بازی خود را در کنار پلیرهای حرفه ای ایرانی آغاز کنید​

مطالب زیر را هم ببینید

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها